Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 AMD Ryzen™ 7 7735HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Alles-in-één-pc 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Home Wi-Fi 6 (802.11ax) Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: F0HQ009YNY
- EAN: 0199273773466
AMD Ryzen 7 7735HS (8C/16T, 3.2/4.75GHz, 4MB L2/16MB L3), 2x 16GB SODIMM DDR5-4800, 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe, 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits 99% sRGB 3-side borderless hardware low blue light Non-Touch, AMD Radeon 680M Graphics, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2, Windows 11 Home
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Topprestaties, muisstil
Werk, speel en bewerk zonder afleiding. Bereik maximale efficiëntie met de AMD Ryzen™ 7 7000 Series-processors, die je meest gebruikte programma's met gemak kunnen aandrijven. Ervaar verbeterde multitasking met voldoende geheugen. Voer taken in alle rust uit, dankzij de IdeaCentre AIO Gen 9-certificering voor activiteiten met weinig geluid. Nu kun je je moeiteloos op je werk of studie richten en je verdiepen in de rust van gerichte prestaties.
Durf het buitengewone te ervaren
Dompel jezelf onder in de wereld van bioscoopkwaliteit, zonder vermoeide ogen te krijgen. Welkom in de wereld van de IdeaCentre AIO Gen 9, met een schitterend 27'' breed en helder IPS-beeldscherm. Het kleurenpalet biedt een oneindig aantal kleuren om te gebruiken en te ervaren. En dat is nog niet alles. De Low Blue Light-certificering zorgt ervoor dat je ogen vrij blijven van vermoeidheid. Versterkt met de resonerende geluidskwaliteit van de Harman®-luidsprekers, is dit jouw gouden ticket voor een ongeëvenaarde audiovisuele reis.
Verhoogde communicatie met helderheid
Ervaar haarscherpe videogesprekken en verbeterde geluidskwaliteit met Lenovo Smart Meeting. Onze 5MP-webcam, aangedreven door AI-algoritmen, garandeert dat je er altijd op je best uitziet op het scherm. Geen achtergrondgeluiden meer die je vergaderingen verstoren, dankzij onze Smart Noise Cancelling-functie. De stem van de hoofdspreker wordt geregistreerd, terwijl stemmen en ruis op de achtergrond weggefilterd worden. Zeg vaarwel tegen afleiding en hallo tegen een productievere vergadering. Dit allemaal dankzij de doelgerichte en geavanceerde technologie van IdeaCentre AIO Gen 9.
Gepersonaliseerde weergave, verstelbare bedieningselementen
Ervaar een geheel nieuw bedieningsniveau met ons optionele intuïtieve touchscreen. Communiceer vrij terwijl je de IdeaCentre AIO Gen 9 gebruikt. Je kunt volledig natuurlijk navigeren terwijl je selecteert, sleept en klikt. Geen starre bewegingen. Het scharnier kan zelfs van -5° tot 15° kantelen, waardoor het zich kan aanpassen aan alle hoogtes en standen voor extra comfort en individualisering.
Directe toegang en draadloos opladen
De toekomst van computers om je dagelijkse routine te vereenvoudigen is hier. Geen gedoe meer met snoeren of wachtwoorden intypen. Begin je dag vol zekerheid door je smartphone draadloos op te starten. Iedereen heeft behoefte aan een naadloze samenwerking. Open het apparaat direct met behulp van gezichtsherkenning op geselecteerde modellen.
Versterkte beveiliging, toegangelijkheid en snelheid
Ontketen een nieuwe kijk op de veiligheid van bestanden, toegankelijkheid en snelheid. Met enorm veel lokale opslag houdt de IdeaCentre AIO Gen 9 je persoonlijke gegevens veilig op het apparaat. Geniet van could solutions voor meer ruimte, probleemloze back-upprocessen en deel geweldige herinneringen, dankzij de Smart Storage-technologie. En met vier USB-poorten en een HDMI-in-/uitgang, kun je al je essentiële spullen gemakkelijk aansluiten. Snel synchroniseren, opladen en koppelen, omdat je tijd kostbaar is.
Werk, speel en bewerk zonder afleiding. Bereik maximale efficiëntie met de AMD Ryzen™ 7 7000 Series-processors, die je meest gebruikte programma's met gemak kunnen aandrijven. Ervaar verbeterde multitasking met voldoende geheugen. Voer taken in alle rust uit, dankzij de IdeaCentre AIO Gen 9-certificering voor activiteiten met weinig geluid. Nu kun je je moeiteloos op je werk of studie richten en je verdiepen in de rust van gerichte prestaties.
Durf het buitengewone te ervaren
Dompel jezelf onder in de wereld van bioscoopkwaliteit, zonder vermoeide ogen te krijgen. Welkom in de wereld van de IdeaCentre AIO Gen 9, met een schitterend 27'' breed en helder IPS-beeldscherm. Het kleurenpalet biedt een oneindig aantal kleuren om te gebruiken en te ervaren. En dat is nog niet alles. De Low Blue Light-certificering zorgt ervoor dat je ogen vrij blijven van vermoeidheid. Versterkt met de resonerende geluidskwaliteit van de Harman®-luidsprekers, is dit jouw gouden ticket voor een ongeëvenaarde audiovisuele reis.
Verhoogde communicatie met helderheid
Ervaar haarscherpe videogesprekken en verbeterde geluidskwaliteit met Lenovo Smart Meeting. Onze 5MP-webcam, aangedreven door AI-algoritmen, garandeert dat je er altijd op je best uitziet op het scherm. Geen achtergrondgeluiden meer die je vergaderingen verstoren, dankzij onze Smart Noise Cancelling-functie. De stem van de hoofdspreker wordt geregistreerd, terwijl stemmen en ruis op de achtergrond weggefilterd worden. Zeg vaarwel tegen afleiding en hallo tegen een productievere vergadering. Dit allemaal dankzij de doelgerichte en geavanceerde technologie van IdeaCentre AIO Gen 9.
Gepersonaliseerde weergave, verstelbare bedieningselementen
Ervaar een geheel nieuw bedieningsniveau met ons optionele intuïtieve touchscreen. Communiceer vrij terwijl je de IdeaCentre AIO Gen 9 gebruikt. Je kunt volledig natuurlijk navigeren terwijl je selecteert, sleept en klikt. Geen starre bewegingen. Het scharnier kan zelfs van -5° tot 15° kantelen, waardoor het zich kan aanpassen aan alle hoogtes en standen voor extra comfort en individualisering.
Directe toegang en draadloos opladen
De toekomst van computers om je dagelijkse routine te vereenvoudigen is hier. Geen gedoe meer met snoeren of wachtwoorden intypen. Begin je dag vol zekerheid door je smartphone draadloos op te starten. Iedereen heeft behoefte aan een naadloze samenwerking. Open het apparaat direct met behulp van gezichtsherkenning op geselecteerde modellen.
Versterkte beveiliging, toegangelijkheid en snelheid
Ontketen een nieuwe kijk op de veiligheid van bestanden, toegankelijkheid en snelheid. Met enorm veel lokale opslag houdt de IdeaCentre AIO Gen 9 je persoonlijke gegevens veilig op het apparaat. Geniet van could solutions voor meer ruimte, probleemloze back-upprocessen en deel geweldige herinneringen, dankzij de Smart Storage-technologie. En met vier USB-poorten en een HDMI-in-/uitgang, kun je al je essentiële spullen gemakkelijk aansluiten. Snel synchroniseren, opladen en koppelen, omdat je tijd kostbaar is.
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processor | |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Frequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 7735HS |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,75 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Harde schijf | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 680M |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC233-CG |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| HDMI versie | 1.4/2.1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Gecertificeerd Refurbished | Nee |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Multimedia | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Ergonomie | |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,7 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 192 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 473,2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -15,2 - 12192 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3/7 GREENGUARD RoHS / WEEE / REACH TÜV |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Overige specificaties | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Processorfabrikant | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Hoogte, in bedrijf | -15,2 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -15,2 - 12192 m |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |