HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 8c 1P 2x32GB-R 8SFF SR416i-a 2x480GB SSD 2x800W PS EU server 960 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2,8 GHz 64 GB DDR4-SDRAM 800 W
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 8c 1P 2x32GB-R 8SFF SR416i-a 2x480GB SSD 2x800W PS EU Server, 2,8 GHz, 4309Y, 64 GB, DDR4-SDRAM, 960 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 8c 1P 2x32GB-R 8SFF SR416i-a 2x480GB SSD 2x800W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2,8 GHz, Processormodel: 4309Y. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 960 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | 3e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 12 MB |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4309Y |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,0028 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,8 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 512 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE SR416i-a Gen10 Plus x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 24G Controller |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 153,6 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| SSD-formaat | 2.5" |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | Maximum 3 PCIe Gen4, for detail descriptions please see QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 800 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 769,6 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |