HPE ProLiant DL360 Gen10 4210R 2.4GHz 10-core 1P 32GB-R P408i-a 8SFF 800W PS server Rack (1U) Intel® Xeon® 2,4 GHz DDR4-SDRAM
HPE ProLiant DL360 Gen10 4210R 2.4GHz 10-core 1P 32GB-R P408i-a 8SFF 800W PS Server, 2,4 GHz, 4210R, 32 GB, DDR4-SDRAM, 800 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen10 4210R 2.4GHz 10-core 1P 32GB-R P408i-a 8SFF 800W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon®, Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processormodel: 4210R. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Ingebouwde opties beschikbaar | Ja |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 13,75 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processormodel | 4210R |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 1,53 TB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 2933 MHz |
| Geheugenslots | 24x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 x8 Lanes 2GB Cache SAS 12G Modular Controller |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 2 PCIe 3.0, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit, and HPE TPM 2.0 |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); Optional- HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced (require licenses) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Processor speciale functies | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 800 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 42,9 x 434,6 x 706,9 mm (1.69 x 17.1 x 27.8") |
| Breedte | 42,9 mm |
| Hoogte | 707 mm |
| Gewicht verpakking | 16,8 kg |
| Gewicht | 13 kg |
| Diepte | 434,6 mm |
| Technische details | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit, and HPE TPM 2.0 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5 standard hot plug fans |
| Gewicht (imperiaal) | 13 kg (28.7 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); Optional- HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced (require licenses) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 16,8 kg |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | Optional locking Bezel Kit, Intrusion Detection Kit, and HPE TPM 2.0 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5 standard hot plug fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 13 kg (28.7 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 42,9 x 434,6 x 706,9 mm (1.69 x 17.1 x 27.8") |