HPE Mobile USB DVD-RW Optical Drive optisch schijfstation
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: 701498-B21
- EAN: 0887111303103 8871113031036 50 ...3031036 5054484758396 4054842134009 0784090009975 4053162521582 7612392241164 5054533758391 5711045780882 6900038004275meer
HPE Mobile USB DVD-RW Optical Drive, Lade, SATA, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW, CD-R, CD-DA, 130 mm, 132 mm, 9,5 mm
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Mobile USB DVD-RW Optical Drive. Laadmechanisme: Lade. Interface: SATA, Optische drive type: DVD-ROM, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW, CD-R, CD-DA. Breedte: 130 mm, Diepte: 132 mm, Hoogte: 9,5 mm. Diepte (imperiaal): 13,2 cm (5.2"), Hoogte: 9,4 mm (0.37"), Breedte: 12,9 cm (5.1"). Afmetingen (B x D x H) (Brits): 129,5 x 132,1 x 9,4 mm (5.1 x 5.2 x 0.37"), Gewicht (imperiaal): 0,13 kg (0.287 lbs)
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Laadmechanisme | Lade |
| Prestatie | |
| Interface | SATA |
| Optische drive type | DVD-ROM, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW, CD-R, CD-DA |
| Optische drive | |
| Laadmechanisme | Lade |
| Interface | SATA |
| Optische drive type | DVD-ROM, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW, CD-R, CD-DA |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 129,5 x 132,1 x 9,4 mm (5.1 x 5.2 x 0.37") |
| Gewicht (imperiaal) | 0,13 kg (0.287 lbs) |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Hoogte | 9,5 mm |
| Gewicht | 130 g |
| Technische details | |
| Hoogte | 9,4 mm (0.37") |
| Diepte (imperiaal) | 13,2 cm (5.2") |
| Breedte | 12,9 cm (5.1") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 9,4 mm (0.37") |
| Diepte (imperiaal) | 13,2 cm (5.2") |
| Breedte | 12,9 cm (5.1") |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 129,5 x 132,1 x 9,4 mm (5.1 x 5.2 x 0.37") |
| Gewicht (imperiaal) | 0,13 kg (0.287 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |