HPE Networking Comware Data Center Switch 32p SFP+ 1G/10G 6p QSFP28 100G 5720
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S2N57A
- EAN: 0190017698120
HPE Networking Comware Data Center Switch 32p SFP+ 1G/10G 6p QSFP28 100G 5720, 2240 Gbit/s, 1001 Mpps, MPLS, OSPF, RIP, 4096 MB, 100 - 240 V, 48 - 60 V
Offer details
Beschrijving
HPE Networking Comware Data Center Switch 32p SFP+ 1G/10G 6p QSFP28 100G 5720. Switchingcapaciteit: 2240 Gbit/s. DC voltage input: 48 - 60 V
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluitingen | 32 SFP+,6 QSFP28,1 Slot |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 2240 Gbit/s |
| Throughput | 1001 Mpps |
| Protocollen | |
| Routing protocols | MPLS, OSPF, RIP |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| DC voltage input | 48 - 60 V |
| Energieverbruik opmerking | Dual AC 90 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | < 3 µs |
| Prestatiebeheer | IMC, IMC Orchestrator, CLI, out-of-band management, SNMP Manager, Telnet, FTP |
| Geheugen en processor | 4 GB flash, 4 GB SDRAM, packet buffer size: 32 M Quad Core ARMv8-Cortex-A72; |
| Aansluitingen | 32 SFP+,6 QSFP28,1 Slot |
| Eisen aan de omgeving | |
| Warmtedissipatie | 785 BTU/h |
| Technische details | |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 9 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4096 MB |