HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for GDDR6
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8T26C
- EAN: 0190017546308
HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for, A16, 64 GB, GDDR6, PCI
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: A16. Grafische geheugen: 64 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6. Soort aansluiting: PCI
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor | A16 |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 64 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6 |
| Geheugen bandbreedte (max) | 200 GB/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI |
| Technische details | |
| Hoogte | 11,1 cm (4.37") |
| Gewicht (imperiaal) | 1,09 kg (2.4 lbs) |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,09 kg |
| Hoogte | 111 mm |
| Diepte | 267 mm |
| Breedte | 34,7 mm |
| Lengte | 267 mm |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 11,1 cm (4.37") |
| Gewicht (imperiaal) | 1,09 kg (2.4 lbs) |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |