HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 4LFF 1000W PS server Rack (1U) Intel® Xeon® Bronze 1,8 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 4LFF 1000W PS Server, 1,8 GHz, 3408U, 16 GB, DDR5-SDRAM, 1000 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 4LFF 1000W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Bronze, Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processormodel: 3408U. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 16 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 22,5 MB |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Bronze |
| Processormodel | 3408U |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 1,9 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | Intel VROC SATA for HPE ProLiant Gen11 |
| Aantal ondersteunde SSD's | 4 |
| RAID support | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 3.5" |
| Opslagschijf type | None ship standard, 4 LFF supported |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | One PCIe Gen5 & One OCP 3.0 PCIe Gen5 |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Gewicht | 25,8 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 4 LFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |