HPE LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: Q2011A
- EAN: 0884962925423 5054484297451 50 ...4297451 5054629213452 0712951042595 5054533297456 5057454828990 0751443485335 5052217462459 4948382718136 4053162296527 5054565213455 8849629254232meer
HP LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HP LTO Ultrium, Super DLT, DLTtape IV en AIT barcodelabelpakken vormen een gebruiksvriendelijke oplossing voor de ergernis van het werken met barcodes. IT-managers staan voortdurend onder druk om met beperkte resources een hoge servicekwaliteit te leveren, dus het laatste waarover zij zich druk willen maken is waarom hun zelf-geproduceerde barcodelabels niet goed werken of wiens beurt het is om de labelprinter te bedienen. Elk pak HP labels met opeenvolgende barcodes bevat 100 datalabels en 10 labels voor reinigingscartridges. Er zijn nooit pakketten met identieke labelcodes om problemen met de dataintegriteit in archieven te voorkomen. HP pakketten barcodelabels zijn verkrijgbaar bij de meeste resellers die HP media leveren. HP barcodelabels zijn bovendien intensief getest en presteren uitstekend in veeleisende automatiseringsomgevingen. Anders dan bij goedkopere alternatieven wordt het backupproces nooit verstoord door problemen met de kwaliteit van de barcodes.
Tijd en geld besparen, minder fouten
• Tijdbesparend, zodat werknemers zich met belangrijke taken kunnen bezighouden
Tijd en geld besparen, minder fouten
• Tijdbesparend, zodat werknemers zich met belangrijke taken kunnen bezighouden
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Capaciteit met compressie | 75 TB |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 545 kbit/duim |
| Aantal tracks | 15104 |
| Technische details | |
| Capaciteit met compressie | 75 TB |
| Dikte tape | 5,2 µm |
| Tape life | 30 jaar |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Recording density | 545 kbit/duim |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Aantal tracks | 15104 |
| Registratietechnologie | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Mediaformaat | Rewritable and Write-once media |
| Coërciviteit | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Basisfilm | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 1035 m |
| Afmetingen (B x D x H) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Dikte tape | 5,2 µm |
| Gewicht | 280 g |
| Gewicht (imperiaal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Aantal per doos | 100 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Mediaformaat | Rewritable and Write-once media |
| Gewicht (imperiaal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Coërciviteit | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Basisfilm | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |
| Aantal per doos | 100 stuk(s) |