HPE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge Lege gegevenscartridge 1,5 TB 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7975A
- EAN: 0884962925348 4948382718051 91 ...2718051 9122015024404 0042015023858 6042015023548 7325789632154 0666666417639 5054629212226 3102015024020 8022015023241 5052217206541 0082015024233 0711050707848 5053973879598 5052461791312 8849629253488 9780192541833 4053162280304 0640206713054 0777786348298 0805095160994 5054814516733 6112015023302 0000010148419 5055410468860 0763615885096 5499999023551 5053676913247 0809391339504 8102015023318 1052015023207 2052015010152 0703255139586 3092015023423 0062015024020 6012015023039 10148419 2122015024401 7082015023314 5056066730714 6112015023647 5052916406327 2062015023311 0168141553424 2112015024242 8849629253501 8082015023344 3662655008649 4092015024351meer
HP LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
HP LTO-4 Ultrium media bieden de beste capaciteit-prestatieverhouding van alle beschikbare tapetechnologieën met capaciteit en prestaties van terabyte-klasse. Zij bieden bijna tweemaal de capaciteit en zijn sneller dan LTO-4 Ultrium, met ingebouwde encryptiemogelijkheid en een WORM (Write Once Read Many) optie - zonder prestatie-overhead. Ze kunnen data lezen en schrijven met een snelheid van 1 TB/uur en tot 3 TB op één cartridge opslaan, versleutelen en beschermen, waardoor ze ideaal zijn voor grootschalige, bedrijfskritische 24 x 7 IT-omgevingen. Standaardisering op HP LTO-4 Ultrium levert de capaciteit om in te spelen op kleiner wordende backupvensters en biedt industriestandaard AES 256-bits encryptie (IEEE1619.1) en uitwisselbare RW of WORM media zonder dat daarvoor extra ruimte of IT-resources nodig zijn.Hoogste capaciteit en prestaties van alle vergelijkbare tapetechnologieën
HP LTO-5 Ultrium kan data lezen en schrijven met een hoge snelheid van 1 TB/uur en tot 3 TB op één cartridge opslaan, versleutelen en beschermen, waardoor het ideaal is voor grootschalige, bedrijfskritische 24 x 7 IT-omgevingen.
Uiterst betrouwbaar
Superieur slim grijpmechanisme en mechanische koppeling voorkomen dat de voorlooppin in de tapebehuizing wordt geduwd. Sensoren waarborgen een goed contact en voorkomen voorloopverlies waardoor de tape defect raakt.
Veilig
Write-Once-Read-Many (WORM) versie biedt niet-wijzigbare dataopslag volgens de regelgeving.
Waar voor uw geld
Standaardisering op HP LTO-4 Ultrium levert de capaciteit om in te spelen op kleiner wordende backupvensters en biedt industriestandaard AES 256-bits encryptie (IEEE1619.1) en uitwisselbare RW of WORM media; zonder dat daarvoor extra ruimte of IT-resources nodig zijn.
HP LTO-5 Ultrium kan data lezen en schrijven met een hoge snelheid van 1 TB/uur en tot 3 TB op één cartridge opslaan, versleutelen en beschermen, waardoor het ideaal is voor grootschalige, bedrijfskritische 24 x 7 IT-omgevingen.
Uiterst betrouwbaar
Superieur slim grijpmechanisme en mechanische koppeling voorkomen dat de voorlooppin in de tapebehuizing wordt geduwd. Sensoren waarborgen een goed contact en voorkomen voorloopverlies waardoor de tape defect raakt.
Veilig
Write-Once-Read-Many (WORM) versie biedt niet-wijzigbare dataopslag volgens de regelgeving.
Waar voor uw geld
Standaardisering op HP LTO-4 Ultrium levert de capaciteit om in te spelen op kleiner wordende backupvensters en biedt industriestandaard AES 256-bits encryptie (IEEE1619.1) en uitwisselbare RW of WORM media; zonder dat daarvoor extra ruimte of IT-resources nodig zijn.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 1,5 TB |
| Capaciteit met compressie | 3 TB |
| Tape durability | 1000000 passes |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Kleur van het product | Blauw |
| Aantal tracks | 1280 |
| Technische details | |
| Standaardcapaciteit | 1,5 TB |
| Capaciteit met compressie | 3 TB |
| Tape durability | 1000000 passes |
| Dikte tape | 6,4 µm |
| Tape life | 30 jaar |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Hoogte | 111 mm |
| Diepte | 27,9 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Aantal tracks | 1280 |
| Registratietechnologie | LTO-5 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Coërciviteit | 2500-2700 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 846 m |
| Dikte tape | 6,4 µm |
| Hoogte | 111 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Diepte | 27,9 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 60 procent |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-5 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Coërciviteit | 2500-2700 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |