Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Ethernet 10Gb 2-port 537FLR-SFP+ Adapter. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI Express, Interface: Fiber. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10 Mbit/s
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| PCI versie | 3.0 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Fiber |
| Vezel-optische connector | SFP+ |
| Fibre channel-poorten | 2 |
| Bandbreedte | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10 Mbit/s |
| Technische details | |
| Type behuizing | FlexLOM |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Gewicht (imperiaal) | 0,251 kg (0.553 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 1588, IEEE 802.1Qau, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qbg, IEEE 802.2x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Component voor | Server |
| Software | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 9,084 W |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | None |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 246,9 mm |
| Diepte | 214,4 mm |
| Hoogte | 61,7 mm |
| Gewicht | 250 g |
| Prestatie | |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Ja |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | None |
| Soort kabel | 10 Gb - Active Optical Cable (AOC), 10 Gb - Direct Attach Copper Cable (DAC) |
| Type behuizing | FlexLOM |
| Prestatiebeheer | HPE iLO 4 and HPE Advanced Power Manager |
| Aantal poorten | 2 |
| Gewicht (imperiaal) | 0,251 kg (0.553 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 214,4 x 246,9 x 61,7 mm (8.44 x 9.72 x 2.43") |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |