HPE Aruba Networking CX 6200F 12-port Cable Guard netwerkkabel
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8Q73A
- EAN: 0190017535067
HPE Aruba Networking CX 6200F 12-port Cable Guard, 13 mm, 13 mm, 13 mm, 997,9 g, 1 stuk(s), 1,27 cm (0.5")
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6200F 12-port Cable Guard. Breedte: 13 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Diepte (imperiaal): 1,27 cm (0.5"), Hoogte: 1,27 cm (0.5"), Breedte: 1,27 cm (0.5")
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 13 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 997,9 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 1,27 cm (0.5") |
| Diepte (imperiaal) | 1,27 cm (0.5") |
| Breedte | 1,27 cm (0.5") |
| Gewicht (imperiaal) | 0,998 kg (2.2 lbs) |