HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class-4 PoE 4SFP+ 370W Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL725B
- EAN: 0190017638348 0190017638249 01 ...7638249 0190017638331 0190017638232 0190017638324 0190017638287 0190017638171 0190017638263 0190017638270 0190017638140meer
HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class-4 PoE 4SFP+ 370W Switch, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class-4 PoE 4SFP+ 370W Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Console port: RJ-45/USB Type-C. MAC-adrestabel: 32768 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Console port | RJ-45/USB Type-C |
| Aansluitingen | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports, supporting up to 30W per port 4 x 100M/1/10G SFP+ ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1t, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Optische vezel | |
| Transmissie afstand (max) | 10 km |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32768 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Throughput | 95,2 Mpps |
| Latentie (1 Gbps) | 2,28 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 1,46 µs |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Webgebaseerde authenticatie |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Authenticatie type | RADIUS, TACACS+ |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 8 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 16384 MB |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | ARM Cortex-A72 |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 65 W |
| Energieverbruik opmerking | 65W at 230 VAC |
| Stroombron | AC |
| Netvoeding voetnoot | Fixed power supply Up to 370W of Class 4 PoE Power |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 370 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 2.28 μSec 10 Gbps: 1.46 μSec |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Quad-core Arm Cortex-A72 at 1.8 GHz Memory: 8 GB DDR4 Flash: 16 GB eMMC |
| Fan | Fixed fans |
| Gewicht (imperiaal) | 5,1 kg (11.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Aansluitingen | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports, supporting up to 30W per port 4 x 100M/1/10G SFP+ ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM 1 x RJ-45 console port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Hoogte | 327 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 5,1 kg (11.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442 x 327,7 mm (1.73 x 17.4 x 12.9") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Physical stacking (units) | 8 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 8 MB |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 16384 MB |