HP CRU QX328 5.25 in Front Removable Frame SDD-behuizing Roestvrijstaal 5.25"
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: 4N011AA
- EAN: 0196068961596 0673825434307
CRU QX328 5,25 in verwijderbaar frame voorkant
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Opslag schijfgrootte | 5.25" |
| NVMe | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| UNSPSC-code | 43201608 |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Design | |
| Type product | SDD-behuizing |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| HP-segment | Bedrijf |
| Prestatie | |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 888 g |
| Breedte verpakking | 187 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 596 g |
| Gewicht verpakking | 888 g |
| Breedte verpakking | 187 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 43201608 |