HP Advanced fotopapier, glanzend, 250 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 20 vellen
- Merk: HP
- Categorie:
- SKU: Q8697A
- EAN: 0882780349650 8827803496500 50 ...3496500 5054484079804 4053162297968 5054533079809 5053676832340 5052461817364 5051749620573 5051395393654 0088278034965meer
Advanced fotopapier, glanzend, 250 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 20 vellen
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Ideaal voor gebruikers van inkjetprinters en wie een HP inkjetprinter heeft en levensechte foto's van hoge kwaliteit wil printen voor plakboeken, fotoalbums en lijsten.
Print prachtige foto's om te bekijken en te delen. Levensechte foto's met rijke, levendige kleuren en een schitterende afwerking op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Print prachtige foto's om te bekijken en te delen. Levensechte foto's met rijke, levendige kleuren en een schitterende afwerking op dit FSC-gecertificeerde[3] papier. Jouw lichtbestendige[2] prints hebben een glanzende afwerking voor schitterende foto's.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Vellen per pak | 20 vel |
| Papier afmeting | A3 |
| Type finish | Hoogglans |
| Compatibele producten | Compatibel met alle inkjetprinters. |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 60 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 322,3 mm |
| Diepte | 19,1 mm |
| Hoogte | 460,4 mm |
| Gewicht | 640 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 455 mm |
| Diepte verpakking | 316 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Gewicht verpakking | 920 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349650 |
| Technische details | |
| Inhoud | 20 vellen A3-papier (297 x 420 mm) |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 9,77 kg (21.5 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349650 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 270 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1194 mm |
| Producten per pallet | 250 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 25 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,79 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Duitsland, Zwitserland |
| Gewicht | 640 g |
| UNSPSC-code | 14121812 |