Offer details
Beschrijving
De Dell optische muis - MS116, uitgerust met optische led-tracering en bekabelde connectiviteit, levert elke dag weer uitmuntende prestaties. Verbeter uw productiviteit op kantoor of thuis - met deze optische muis van Dell blijft u bij de taak met nauwkeurige optische tracking met 1000 dpi.
Specificaties
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Gewicht | 413 g |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 413 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht | 413 g |