Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco Nexus 2232PP. Overdrachtssnelheid: 10000 Mbit/s. Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Kleur van het product: Grijs. AC-ingangsspanning: 120-230 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 449,6 mm, Diepte: 439,4 mm, Hoogte: 43,7 mm
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10000 Mbit/s |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 120-230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 449,6 mm |
| Diepte | 439,4 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Technische details | |
| Overdrachtssnelheid | 10000 Mbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |