Cisco Nexus 2224 Managed L3 Zilver
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: N2K-C2224TP-1GE
- EAN: 0882658358586
Cisco Nexus 2224, Managed, L3
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco Nexus 2224. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24. Netwerkstandaard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3ab
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3ab |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100/1000 Mbps |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Beveiliging | |
| Statische poort beveiliging | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| LED-indicatoren | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 75 - 90 A |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 439 x 449 x 43 mm |
| Netvoeding | 400 W |
| Stroomvoorziening | 100 - 240 V |
| Power LED | Ja |
| Netwerkfuncties | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabyte Ethernet |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Connectivity LEDs | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 7,43 kg |
| Prestatie | |
| Stapelbaar | Nee |
| Technische details | |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Indicatie | |
| Power LED | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |