Cisco Meraki Z1 gateway/controller
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: Z1-HW-EU
- EAN: 0810979011545
Gateway/Meraki Z1 Cloud Mgd Tele EU
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Wifi | Ja |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 600 Mbit/s |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Energie | |
| Stroomvoorziening | 18W (12 V / 1.5 A) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 408 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 164 x 116 x 29 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Wifi | Ja |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 600 Mbit/s |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Antenne | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |