Offer details
Beschrijving
Cloud Managed beveiligingssystemen
Centraal beheerde beveiliging, netwerken en beheer van applicaties
Een uitgebreide reeks netwerkapparaten die de behoefte aan meerdere systemen overbodig maken.
- Volledige netwerk-, beveiligings- en toepassingscontrole: inclusief een next-generation firewall, content filtering, web filtering, auto VPN, intrusion detection, web caching en linkbonding met failover
- Maakt 6 complexe systemen overbodig dankzij één eenvoudig te beheren platform
- Verhoogt WAN-performance en verlaagt bandbreedtekosten
- Zes modellen die geschikt zijn voor zowel kleine vestigingen als grote campussen
Centraal beheerde beveiliging, netwerken en beheer van applicaties
Een uitgebreide reeks netwerkapparaten die de behoefte aan meerdere systemen overbodig maken.
- Volledige netwerk-, beveiligings- en toepassingscontrole: inclusief een next-generation firewall, content filtering, web filtering, auto VPN, intrusion detection, web caching en linkbonding met failover
- Maakt 6 complexe systemen overbodig dankzij één eenvoudig te beheren platform
- Verhoogt WAN-performance en verlaagt bandbreedtekosten
- Zes modellen die geschikt zijn voor zowel kleine vestigingen als grote campussen
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | FCC (US), IC (Canada), C-Tick (Australia / New Zealand), RoHS |
| Kenmerken | |
| Interface | RJ-45 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |
| Protocollen | |
| DMZ support | Ja |
| Ondersteunde protocollen | Multiple WAN IP, PPPoE, NAT |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Wifi | Ja |
| VPN eigenschappen | IPsec L2TP |
| Overdrachtssnelheid | 0,6 Gbit/s |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 600 Mbit/s |
| Beveiliging | |
| VPN eigenschappen | IPsec L2TP |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Autenticatiemethode | WPA2-PSK |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Interface | RJ-45 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Beheerfuncties | |
| Syslog | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Energie | |
| Netvoeding | 18 W |
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 408 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 164 x 116 x 29 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Interface | RJ-45 |
| Wifi | Ja |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 600 Mbit/s |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC (US), IC (Canada), C-Tick (Australia / New Zealand), RoHS |
| Antenne | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 4 dBi |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC (US), IC (Canada), C-Tick (Australia / New Zealand), RoHS |