Cisco EHWIC-4ESG= netwerkkaart Intern Ethernet
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: EHWIC-4ESG=
- EAN: 0191120040912 8826583516248 00 ...3516248 0021111489461 4054318057849 0780411238123 0882658351624 4053162288409 5054533169982 0088265835162 5052182793633meer
Cisco EHWIC-4ESG=, Intern, Bedraad, Ethernet, Zwart, Groen, Roestvrijstaal
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco EHWIC-4ESG=. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet. Kleur van het product: Zwart, Groen, Roestvrijstaal
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Nee |
| Antenne | |
| Antenne | Nee |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Groen, Roestvrijstaal |
| Auto MDIX IEEE | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Aantal VLANs | 64 |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2901, 2911, 2921, 2951, 3945, 3925E |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x |
| Auto MDIX IEEE | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX |
| Beheerprotocollen | SNMPv1, v2, v3, LMS, RMON1, RMON2, SSL |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Groen, Roestvrijstaal |
| Antenne | Nee |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2901, 2911, 2921, 2951, 3945, 3925E |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 79 g |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMPv1, v2, v3, LMS, RMON1, RMON2, SSL |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
| Auto MDIX IEEE | Ja |
| Aantal VLANs | 64 |
| Compatibele producten | Cisco 1900, 2901, 2911, 2921, 2951, 3945, 3925E |
| Overige specificaties | |
| Beheerprotocollen | SNMPv1, v2, v3, LMS, RMON1, RMON2, SSL |
| Aantal VLANs | 64 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |