Cisco 2901 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart, Zilver
- Merk: Cisco
- Categorie:
- SKU: CISCO2901-SEC/K9
- EAN: 0050046158869 8826583107378 13 ...3107378 1320010368105 0882658310737 0803982745378 0777780293723 0737069081427 5052461707429 4054318031726 0021112259964 0763615825139 0999992825572 0021113075655 4053162315532meer
Cisco 2901, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Zwart, Zilver
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Cisco 2901. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Routing protocols: BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, MPLS, Ondersteunde protocollen: IPv4, IPv6, OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS, IGMPv3, PIM SM, PIM SSM, DDVMRP, IPSec, GRE, BVD,.... VPN eigenschappen: DMVPN. Flash memory: 256 MB, Intern geheugen: 512 MB, Compatibele geheugenkaarten: CF. Kleur van het product: Zwart, Zilver, Rackcapaciteit: 1U
Specificaties
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Geheugen | |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Prestatie | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Type processor | Ja |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-versie | 2.0 |
| RS-232 port | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP, EIGRP, IGRP, IS-IS, MPLS |
| Ondersteunde protocollen | IPv4, IPv6, OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS, IGMPv3, PIM SM, PIM SSM, DDVMRP, IPSec, GRE, BVD, IPv4-to-IPv6 Multicast, MPLS, L2TPv3, 802.1ag, 802.3ah, L2/L3 VPN |
| Technische details | |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Type processor | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Beveiliging | |
| Firewall | Ja |
| VPN eigenschappen | DMVPN |
| Kenmerken | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Flash memory | 256 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Uitbreiding module support | Ja |
| Type processor | Ja |
| Certificering | 47 CFR, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS/NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1, TIA/EIA/IS-968, CS-03, ANSI T1.101, ITU-T G.823, G.824, IEEE 802.3, RTTE |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 40 W |
| Stroom | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 25 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4570 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 438,2 mm |
| Diepte | 439,4 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 6,1 kg |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC 60950-1 |
| Certificering | 47 CFR, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS/NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN 61000, EN 55024, CISPR 24, EN50082-1, TIA/EIA/IS-968, CS-03, ANSI T1.101, ITU-T G.823, G.824, IEEE 802.3, RTTE |