StarTech.com USB 3.0 Multi-Media Geheugenkaart Lezer, SD/microSD/CompactFlash Card Reader, Compacte 5Gbps USB Kaart Adapter, Externe USB-C Kaartlezer met ingebouwde USB-A Adapter, Werkt met elk besturingssysteem
- Merk: StarTech.com
- Categorie:
- SKU: FCREADMICRO3V2
- EAN: 0065030899178
StarTech.com USB 3.0 Multi-Media Geheugenkaart Lezer, SD/microSD/CompactFlash, USB-C Card Reader met ingebouwde USB-A Adapter
Offer details
Beschrijving
Sluit een compacte externe geheugenkaartlezer aan op elke computer met een USB Type-C of Type-A poort
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | CF Type II, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Intern | Nee |
| Prestatie | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF Type II, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Intern | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal geheugenkaart sleuven | 3 |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Data-uitwisseling | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 45 g |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Breedte | 389 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 45 g |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C - USB Type A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Technische details | |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Breedte | 389 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Chips organisatie | AU84610 |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |