Origin Storage 5M30V06802-OS geheugenmodule 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Merk: ORIGIN STORAGE
- Categorie:
- SKU: 5M30V06802-OS
- EAN: 5059902003720
Origin Storage 5M30V06802-OS, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
Offer details
Beschrijving
Origin Storage 5M30V06802-OS. Component voor: Laptop, Intern geheugen: 8 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 8 GB, Intern geheugentype: DDR4, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz, Geheugen form factor: 260-pin SO-DIMM
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Backlight | Nee |
| Geheugen | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Laptop |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Kenmerken | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Backlight | Nee |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Laptop |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |