Lenovo ZG38C06505 tabletbehuizing 22,4 cm (8.8") Folioblad Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C06505
- EAN: 0198154697761
Lenovo ZG38C06505, Folioblad, Lenovo, Legion Tab, 22,4 cm (8.8"), 0,124 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C06505. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Legion Tab, Maximale schermgrootte: 22,4 cm (8.8"). Gewicht: 0,124 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 22,4 cm (8.8") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Legion Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 22,4 cm (8.8") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Legion Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 15,3 mm |
| Diepte | 141,2 mm |
| Hoogte | 211,7 mm |
| Gewicht | 0,124 g |