Lenovo ZG38C03900 tabletbehuizing 25,6 cm (10.1") Folioblad Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C03900
- EAN: 1963791425232 0196379142523
Lenovo ZG38C03900, Folioblad, Lenovo, Tab M10 3 Gen, 25,6 cm (10.1"), 217 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ZG38C03900. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Tab M10 3 Gen, Maximale schermgrootte: 25,6 cm (10.1"), Aantal standaardmodi: 2. Gewicht: 217 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Tab M10 3 Gen |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Tab M10 3 Gen |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 166 mm |
| Hoogte | 246 mm |
| Gewicht | 217 g |