Lenovo ThinkCentre neo 55q Gen 6 AMD Ryzen™ 5 220 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 13GN000SUK
- EAN: 0199272653431
Lenovo ThinkCentre neo 55q Gen 6, 3,2 GHz, AMD Ryzen™ 5, 220, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo ThinkCentre neo 55q Gen 6. Frequentie van processor: 3,2 GHz, Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 220. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5600 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon 740M. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Netvoeding: 90 W. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 890 g. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Frequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | 220 |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,9 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia | |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 740M |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Mini PC |
| Type behuizing | Mini PC |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Design | |
| Volume | 1 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC256 |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Type product | Mini PC |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 1 l |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 182,9 mm |
| Hoogte | 34,5 mm |
| Gewicht | 890 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |