Lenovo Folio Case for Yoga Tab 28,2 cm (11.1") Folioblad Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C07678
- EAN: 0199271081259
Lenovo Folio Case for Yoga Tab, Folioblad, Lenovo, Yoga Tab, 28,2 cm (11.1"), 185 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Folio Case for Yoga Tab. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Yoga Tab, Maximale schermgrootte: 28,2 cm (11.1"). Gewicht: 185 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 28,2 cm (11.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Yoga Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 28,2 cm (11.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Yoga Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 256,5 mm |
| Diepte | 10,8 mm |
| Hoogte | 170,4 mm |
| Gewicht | 185 g |