Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus 30,7 cm (12.1") Folioblad Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: ZG38C07423
- EAN: 0199271013373
Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus, Folioblad, Lenovo, Idea Tab Plus, 30,7 cm (12.1"), 239,5 g
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Idea Tab Plus, Maximale schermgrootte: 30,7 cm (12.1"). Gewicht: 239,5 g
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Leer, PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 30,7 cm (12.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Idea Tab Plus |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | Leer, PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 30,7 cm (12.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | Idea Tab Plus |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 206 mm |
| Diepte | 14,8 mm |
| Hoogte | 280,4 mm |
| Gewicht | 239,5 g |