Lenovo Essential 39,6 cm (15.6") Rugzakhouder Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X40E77329
- EAN: 0804066552967 0806293905608 45 ...3905608 4560421391744 0807031750573 0808111670453 0809186253497 0801940086235 0801200934429 5054533608115 0804893439929 4053162432710 5054629441084 5054484608110 0809385647912 0888440404707 8884404047074 4054828628393meer
Lenovo Essential, Rugzakhouder, 39,6 cm (15.6"), 505 g
Offer details
Beschrijving
Lenovo Essential. Type etui: Rugzakhouder, Maximale schermgrootte: 39,6 cm (15.6"). Gewicht: 505 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
Specificaties
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Breedte | 317 mm |
| Diepte | 457 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 505 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 380,6 x 270 x 36,6 mm |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Rugzakhouder |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aantal | 1 |
| Design | |
| Type etui | Rugzakhouder |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Technische details | |
| Aantal | 1 |
| Type etui | Rugzakhouder |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |