Lenovo D24-20 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 66AEKAC1EU
- EAN: 0195042744002
23.8" VA WLED 1920 x 1080 FHD. 16:9, 75Hz, HDMI, VGA, 1 x out 3.5 mm, (W) 540.1mm, 3.01 Kg, VESA 100 x 100 mm,
Offer details
Beschrijving
23,8-inch VA-scherm van de D24-20 met bijna randloos ontwerp aan drie zijden levert hoogwaardige beelden plus een moderne aanblik. AMD FreeSync™ toegepast op dit product elimineert schermtearing. Gebruikers kunnen gemakkelijk in de beste stand werken dankzij de instelbare, kantelbare standaard en de optionele VESA-wandbeugel, terwijl de low blue light-modus zorgt voor minder vermoeide ogen, zelfs na lange werkdagen. Dankzij de universele aansluitmogelijkheden van de HDMI- of VGA-poorten en het geïntegreerde kabelbeheer in de standaard kun je allerlei apparaten op de D24-20 aansluiten zonder een wirwar van kabels.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| AMD FreeSync | Ja |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Beeldscherm | |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Responstijd | 6 ms |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| HD type | Full HD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Certificering | CCC, RoHS(EU 2002/95/EC), China Energy Efficiency Standard, Windows Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Nee |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Refurbished | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Audio-uitgang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDMI | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 22° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen | 9 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (avg) | 23 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 360052 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 206,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 403,9 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,01 g |
| Breedte verpakking | 633 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Gewicht verpakking | 4,87 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 633 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Gewicht verpakking | 4,87 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, VGA |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, VGA |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheid | |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 360052 |
| Overige specificaties | |
| Certificering | CCC, RoHS(EU 2002/95/EC), China Energy Efficiency Standard, Windows Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| HDMI | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Touchscreen | Nee |
| Type verpakking | Doos |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht (met standaard) | 3,01 g |
| Touchscreen | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | CCC, RoHS(EU 2002/95/EC), China Energy Efficiency Standard, Windows Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |