Lenovo 57Y4303 kabelslot Zwart, Zilver 1,52 m
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 57Y4303
- EAN: 0885600368848 4560209740818 50 ...9740818 5054484443568 0163120527632 0808113022410 0862406922702 0611104406751 0804067406177 5052916754138 0132017936239 4053162255517 8856003688484meer
Lenovo 57Y4303, 1,52 m, Sleutel, Gegalvaniseerd staal, Roestvrijstaal, Zink, Zwart, Zilver
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo 57Y4303. Kleur van het product: Zwart, Zilver, Beste gebruik: Dockingstation, Monitor, Laptop, PC, Slot type: Sleutel. Snoerlengte: 1,52 m, Diameter van de kabel: 4,4 mm, Sluitkopomtrek: 1,5 cm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Snoerlengte | 1,52 m |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| kabelslot veiligheids functies | T-stang |
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Dockingstation, Monitor, Laptop, PC |
| Kenmerken | |
| Slot type | Sleutel |
| Snoerlengte | 1,52 m |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal, Roestvrijstaal, Zink |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| kabelslot veiligheids functies | T-stang |
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Dockingstation, Monitor, Laptop, PC |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,52 m |
| Gewicht | 130 g |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Sluitkopomtrek | 1,5 cm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kabelkoord met klittenband | Ja |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal, Roestvrijstaal, Zink |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83014090 |