Lenovo 4XJ1U03943 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XJ1U03943
- EAN: 0195892135340 4573681345990
Lenovo 4XJ1U03943, 35,6 cm (14"), 16:10, Laptop, Randloze privacyfilter voor schermen, Privacy
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Lenovo 4XJ1U03943. Maximale schermgrootte: 35,6 cm (14"). Beeldverhouding: 16:10. Geschikt voor: Laptop, Soort: Randloze privacyfilter voor schermen. Lichttransmissie: 85 procent, Beperkt weergavehoek (tot): 30°
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X1 Yoga Gen6 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | X1 Yoga Gen6 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | X1 Yoga Gen6 |