Lenovo 4XF1R07369 montagekit Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XF1R07369
- EAN: 0195892118565 4582764215846
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo 4XF1R07369, Zwart
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
MECH_BO TC Tiny Mounting Kit |
LEN-4XF1R07369 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
THINKCENTER TINY CLAMP BRACKET MOUNTING |
6640332 | |||
Verwante producten
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
Beschrijving
Lenovo 4XF1R07369. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 93 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 670 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 1,03 kg |