HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x2.4TB HDD 2x1000W PS EU server 4,8 TB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2,4 GHz 64 GB DDR5-SDRAM 1000 W
HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x2.4TB HDD 2x1000W PS EU Server, 2,4 GHz, 4510, 64 GB, DDR5-SDRAM, 4,8 TB, Rack (1U)
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
- Softwarelicenties & -uitbreidingen
- Netwerk transceiver modules
- Garantie- en supportuitbreidingen
- Reservebatterijen voor opslagapparatuur
- Interne harde schijven
- Flashgeheugens
- Netwerkkaarten
- Internal solid-state drives
- Rackkoelingsapparatuur
- Rack-toebehoren
- RAID-controllers
- Geheugenmodules
- Processoren
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x2.4TB HDD 2x1000W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processormodel: 4510. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 4,8 TB, HDD interface: Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4510 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 4,8 TB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| HDD capaciteit | 2,4 TB |
| HDD interface | Serial Attached SCSI (SAS) |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximale opslagcapaciteit | 153,6 TB |
| Opslagschijf type | 2x HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 2-slots (x16 FH, x16 HH) as standard. Upgradeable to 3rd slot in HH (or remove Slot 2 bracket to be FH at Slot 3) in a 2nd processor configuration. And maximum 2 OCP 3.0 PCIe5 slots. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 753,1 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD |