HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 4LFF 2x960GB SSD NC BCM5719 2x800W PS EU server 1,92 TB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2,4 GHz 64 GB DDR5-SDRAM 800 W
HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 4LFF 2x960GB SSD NC BCM5719 2x800W PS EU Server, 2,4 GHz, 4510, 64 GB, DDR5-SDRAM, 1,92 TB, Rack (1U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen11 4510 2.4GHz 12c 1P 2x32GB-R 4LFF 2x960GB SSD NC BCM5719 2x800W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processormodel: 4510. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 1,92 TB, HDD interface: SATA. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Configureerbare TDP-down | 4,5 W |
| Bus type | OPI |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4510 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | Embedded SATA controller |
| Totale opslagcapaciteit | 1,92 TB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| HDD capaciteit | 960 GB |
| HDD interface | SATA |
| RAID support | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 960 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 20 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 3.5" |
| Opslagschijf type | 2x HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 2-slots (x16 FH, x16 HH) as standard. Upgradeable to 3rd slot in HH (or remove Slot 2 bracket to be FH at Slot 3) in a 2nd processor configuration. And maximum 2 OCP 3.0 PCIe5 slots. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM SAP Linux |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM SAP Linux |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Processor speciale functies | |
| Versie Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Versie Intel® Smart Response Technology | 1,00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology | 1,00 |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Netvoeding | 800 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 990,1 x 241 mm (23.6 x 39 x 9.49") |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Gewicht | 32,3 kg |
| Diepte | 990 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 32,3 kg (71.3 lbs) |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Overige specificaties | |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 32,3 kg (71.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 990,1 x 241 mm (23.6 x 39 x 9.49") |