HPE ProLiant DL360 Gen11 4416+ 2.0GHz 20-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4416+ 2 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL360 Gen11 4416+ 2.0GHz 20-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS Server, 2 GHz, 4416+, 32 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen11 4416+ 2.0GHz 20-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2 GHz, Processormodel: 4416+. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB, HDD interface: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 37,5 MB |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4416+ |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Max. aantal SMP-processoren | 2 |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 32x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Maximale opslagcapaciteit | 24 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Grafisch | |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 2-slots (x16 FH, x16 HH) as standard. Upgradeable to 3rd slot in HH (or remove Slot 2 bracket to be FH at Slot 3) in a 2nd processor configuration. And maximum 2 OCP 3.0 PCIe5 slots. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM SAP Linux |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM SAP Linux |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Netvoeding | 800 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3050 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 9144 m |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 434,6 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Diepte | 753,1 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |