HPE ProLiant DL360 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL360 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS Server, 2 GHz, 4410Y, 32 GB, DDR5-SDRAM, 800 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2 GHz, Processormodel: 4410Y. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Configureerbare TDP-down | 4,5 W |
| Bus type | OPI |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4410Y |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| RAID support | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 2-slots (x16 FH, x16 HH) as standard. Upgradeable to 3rd slot in HH (or remove Slot 2 bracket to be FH at Slot 3) in a 2nd processor configuration. And maximum 2 OCP 3.0 PCIe5 slots. |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x16 slots | 2 |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). |
| Processor speciale functies | |
| Versie Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | 0,00 |
| Versie Intel® Smart Response Technology | 1,00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology | 1,00 |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Energie | |
| Soort voeding | 1x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 800 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 241 x 599,9 x 990,1 mm (9.49 x 23.6 x 39") |
| Breedte | 241 mm |
| Hoogte | 990 mm |
| Gewicht | 32,3 kg |
| Diepte | 600 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 32,3 kg (71.3 lbs) |
| Overige specificaties | |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 32,3 kg (71.3 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 241 x 599,9 x 990,1 mm (9.49 x 23.6 x 39") |