HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 5315Y 3.2GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS EU server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 3,2 GHz DDR4-SDRAM
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 5315Y 3.2GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS EU Server, 3,2 GHz, 5315Y, 32 GB, DDR4-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 5315Y 3.2GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 3,2 GHz, Processormodel: 5315Y. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | 3e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 12 MB |
| Frequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 5315Y |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Max. aantal SMP-processoren | 2 |
| Chipset moederbord | Intel® C621 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenslots | 32x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR416i-a Gen10 Plus x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Maximale opslagcapaciteit | 24 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Grafisch | |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 2 PCIe Gen4: 1 x16 FH, 1 x16 LP |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2016: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2022: Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2016, 2019 & 2022 VMware vSphere: 6.7 U3 w /P03, 7.0 U2 Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 7.9, 8.2 (64 bit, includes KVM) SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP5, 15 SP2 (64 bit, includes KVM & Xen) Canonical Ubuntu: 20.04 LTS (64 bit) Oracle Linux: 7.9, 8.2 Citrix: Hypervisor: 8.2 LTSR |
| Beheer op afstand | iLO 5 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 1.2 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2016: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2022: Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2016, 2019 & 2022 VMware vSphere: 6.7 U3 w /P03, 7.0 U2 Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 7.9, 8.2 (64 bit, includes KVM) SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP5, 15 SP2 (64 bit, includes KVM & Xen) Canonical Ubuntu: 20.04 LTS (64 bit) Oracle Linux: 7.9, 8.2 Citrix: Hypervisor: 8.2 LTSR |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 800 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 5 ASIC |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 1.2 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 434,6 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |