HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2,8 GHz DDR4-SDRAM
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P55240-B21
- EAN: 0190017604701 4549821487288 01 ...1487288 0190017604534meer
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS Server, 2,8 GHz, 4309Y, 32 GB, DDR4-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2,8 GHz, Processormodel: 4309Y. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 800 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 12 MB |
| Frequentie van processor | 2,8 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4309Y |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Geheugenslots | 32x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR416i-a Gen10 Plus x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 0 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Maximale opslagcapaciteit | 153 TB |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 2 PCIe Gen4: 1 x16 FH, 1 x16 LP |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2016: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2022: Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2016, 2019 & 2022 VMware vSphere: 6.7 U3 w /P03, 7.0 U2 Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 7.9, 8.2 (64 bit, includes KVM) SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP5, 15 SP2 (64 bit, includes KVM & Xen) Canonical Ubuntu: 20.04 LTS (64 bit) Oracle Linux: 7.9, 8.2 Citrix: Hypervisor: 8.2 LTSR |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2016: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter Windows Server 2022: Essentials, Standard, Datacenter Microsoft Hyper-V Server: 2016, 2019 & 2022 VMware vSphere: 6.7 U3 w /P03, 7.0 U2 Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 7.9, 8.2 (64 bit, includes KVM) SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP5, 15 SP2 (64 bit, includes KVM & Xen) Canonical Ubuntu: 20.04 LTS (64 bit) Oracle Linux: 7.9, 8.2 Citrix: Hypervisor: 8.2 LTSR |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 800 W |
| Voeding, voltage ingang | 200 - 240 V |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 434,6 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Gewicht | 13,3 kg |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support Intel Software Guard Extensions (SGX) support Immutable Silicon Root of Trust Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |