HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16c 64GB-R 8LFF MR416i-p 2x960GB SATA SSD 2x1000W RPS EU server 1,92 TB Rack (2U) AMD EPYC 3 GHz DDR5-SDRAM 1000 W
HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16c 64GB-R 8LFF MR416i-p 2x960GB SATA SSD 2x1000W RPS EU Server, 3 GHz, 9124, 64 GB, DDR5-SDRAM, 1,92 TB, Rack (2U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16c 64GB-R 8LFF MR416i-p 2x960GB SATA SSD 2x1000W RPS EU Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 3 GHz, Processormodel: 9124. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 1,92 TB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (2U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 3 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9124 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Prestatiekernen | 16 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR416i-p Gen11 x16 Lanes 8GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 1,92 TB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| RAID support | Ja |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 960 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Opslagschijf type | 2x HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 8 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included) |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 2 |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included) |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Overige specificaties | |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |