HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8LFF 1000W PS EU server Rack (2U) AMD EPYC 3 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8LFF 1000W PS EU Server, 3 GHz, 9124, 32 GB, DDR5-SDRAM, 1000 W, Rack (2U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8LFF 1000W PS EU Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 3 GHz, Processormodel: 9124. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (2U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 3 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9124 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 12x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 LFF supported |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 8 maximum, for detailed description refer to QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Prestatie | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included) |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 600,2 x 917,7 x 270 mm (23.6 x 36.1 x 10.6") |
| Breedte | 600,2 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Diepte | 917,7 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (subscription included) |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 26,5 kg (58.4 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 LFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 26,5 kg (58.4 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 600,2 x 917,7 x 270 mm (23.6 x 36.1 x 10.6") |