HPE ProLiant DL325 Gen11 9354P 3.25GHz 32-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS EU server 0 GB Rack (1U) AMD EPYC 3,25 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL325 Gen11 9354P 3.25GHz 32-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS EU Server, 3,25 GHz, 9354P, 32 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL325 Gen11 9354P 3.25GHz 32-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS EU Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 3,25 GHz, Processormodel: 9354P. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 256 MB |
| Frequentie van processor | 3,25 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9354P |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 12x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Maximale opslagcapaciteit | 76,8 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| NVMe | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Grafisch | |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 1 OCP 3.0, 1 PCIe Gen 5 x16, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2019 Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.6 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.0 SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 15 SP4 VMware ESXi 7.0 U3 VMware ESXi 8.0 |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2019 Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.6 Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.0 SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 15 SP4 VMware ESXi 7.0 U3 VMware ESXi 8.0 |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 242,1 mm (23.6 x 36.1 x 9.53") |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 242 mm |
| Gewicht | 22,2 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Performance Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 22,2 kg (48.9 lbs) |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Performance Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 22,2 kg (48.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 242,1 mm (23.6 x 36.1 x 9.53") |