HPE ProLiant DL325 Gen11 9224 2.5GHz 24c 64GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W RPS EU server 960 GB Rack (1U) AMD EPYC 2,5 GHz DDR5-SDRAM 1000 W
HPE ProLiant DL325 Gen11 9224 2.5GHz 24c 64GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W RPS EU Server, 2,5 GHz, 9224, 64 GB, DDR5-SDRAM, 960 GB, Rack (1U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL325 Gen11 9224 2.5GHz 24c 64GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W RPS EU Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 2,5 GHz, Processormodel: 9224. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 960 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9224 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 12x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 76,8 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | 4 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 649,4 mm |
| Hoogte | 42,9 mm |
| Diepte | 434,6 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |