HPE ProLiant DL325 Gen11 9115 3.2GHz 16c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SSD 2x1000W PS EU server 960 GB Rack (1U) AMD EPYC 2,6 GHz 64 GB DDR5-SDRAM 1000 W
HPE ProLiant DL325 Gen11 9115 3.2GHz 16c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SSD 2x1000W PS EU Server, 2,6 GHz, 64 GB, DDR5-SDRAM, 960 GB, 1000 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL325 Gen11 9115 3.2GHz 16c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SSD 2x1000W PS EU Server. Processorfamilie: AMD EPYC, Frequentie van processor: 2,6 GHz. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 960 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 4 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Energie | |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 242,1 mm (23.6 x 36.1 x 9.53") |
| Hoogte | 242 mm |
| Gewicht | 27,1 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 27,1 kg (59.8 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 27,1 kg (59.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 242,1 mm (23.6 x 36.1 x 9.53") |