HPE ProLiant DL320 Gen11 6530 2.1GHz 32c 1P 128GB-R 10SFF MR416i-o 3x2.4TB HDD 2x1000W PS EU server 3,84 TB Rack (1U) Intel® Xeon® Gold 2,1 GHz DDR5-SDRAM 1000 W
HPE ProLiant DL320 Gen11 6530 2.1GHz 32c 1P 128GB-R 10SFF MR416i-o 3x2.4TB HDD 2x1000W PS EU Server, 2,1 GHz, 128 GB, DDR5-SDRAM, 3,84 TB, 1000 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 6530 2.1GHz 32c 1P 128GB-R 10SFF MR416i-o 3x2.4TB HDD 2x1000W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Gold, Frequentie van processor: 2,1 GHz. Intern geheugen: 128 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 64 GB. Totale opslagcapaciteit: 3,84 TB, HDD interface: SATA III, Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 160 MB |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 64 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes 8GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Totale opslagcapaciteit | 3,84 TB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 3 |
| HDD capaciteit | 2,4 TB |
| HDD interface | SATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 1,92 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Opslagschijf type | 3x HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD 2x HPE 1.92TB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom 5720 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | Maximum, 2 PCIe Gen5 & 1 OCP 3.0 PCIe Gen5, for detail descriptions please refer to the QuickSpecs. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE Compute Ops Management, HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE Compute Ops Management, HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance Fans |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x High Performance Fans |
| Opslagschijf type | 3x HPE 2.4TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD 2x HPE 1.92TB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD |