HPE ProLiant DL320 Gen11 5416S 2.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 500W PS server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Gold 2 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL320 Gen11 5416S 2.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 500W PS Server, 2 GHz, 5416S, 32 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 5416S 2.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 500W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Gold, Frequentie van processor: 2 GHz, Processormodel: 5416S. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB, HDD interface: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet LAN. Netvoeding: 500 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processormodel | 5416S |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Maximale opslagcapaciteit | 153 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| NVMe | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | One PCIe Gen5 & One OCP 3.0 PCIe Gen5 |
| Aantal SFP/SFP+ poorten | 3 |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM Citrix Community Enterprise Linux (CentOS, Alma Linux, Rocky Linux) |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM Citrix Community Enterprise Linux (CentOS, Alma Linux, Rocky Linux) |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 500 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |