HPE ProLiant DL320 Gen11 4510 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W PS EU server 960 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2,4 GHz 64 GB DDR5-SDRAM 1000 W
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P80510-425
- EAN: 4549821636990 0190017788197 59 ...7788197 5902002322607meer
HPE ProLiant DL320 Gen11 4510 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W PS EU Server, 2,4 GHz, 4510, 64 GB, DDR5-SDRAM, 960 GB, Rack (1U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 4510 12c 1P 2x32GB-R 8SFF MR408i-o 2x480GB SATA SSD 2x1000W PS EU Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processormodel: 4510. Intern geheugen: 64 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 2 x 32 GB. Totale opslagcapaciteit: 960 GB. Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4510 |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Maximale opslagcapaciteit | 1536 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| SSD-formaat | 2.5" |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5720 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | Maximum, 2 PCIe Gen5 & 1 OCP 3.0 PCIe Gen5, for detail descriptions please refer to the QuickSpecs. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE Compute Ops Management, HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992 |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE Compute Ops Management, HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992 |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |