HPE ProLiant DL320 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 16GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 2 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL320 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 16GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS Server, 2 GHz, 4410Y, 16 GB, DDR5-SDRAM, 1000 W, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 16GB-R MR408i-o 8SFF 1000W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Frequentie van processor: 2 GHz, Processormodel: 4410Y. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 16 GB. HDD interface: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet LAN. Netvoeding: 1000 W. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Configureerbare TDP-down | 4,5 W |
| Bus type | OPI |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 30 MB |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processormodel | 4410Y |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| HDD interface | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | One PCIe Gen5 & One OCP 3.0 PCIe Gen5 |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Processor speciale functies | |
| Versie Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | 0,00 |
| Versie Intel® Smart Response Technology | 1,00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology | 1,00 |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Energie | |
| Soort voeding | 1x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Gewicht | 25,8 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Beheerfuncties | |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Overige specificaties | |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |