HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 8SFF 500W PS server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® Bronze 1,8 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 8SFF 500W PS Server, 1,8 GHz, 3408U, 16 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Beschrijving
HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 8SFF 500W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon® Bronze, Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processormodel: 3408U. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 16 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB, HDD interface: SATA. Ethernet LAN. Netvoeding: 500 W, Redundante voeding. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 22,5 MB |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Bronze |
| Processormodel | 3408U |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 1,9 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 2 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 16x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | Intel VROC SATA for HPE ProLiant Gen11 |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| HDD interface | SATA |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximale opslagcapaciteit | 20 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Grafisch | |
| Maximum geheugen grafische adapter | 16 MB |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsslots | One PCIe Gen5 & One OCP 3.0 PCIe Gen5 |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM Citrix Community Enterprise Linux (CentOS, Alma Linux, Rocky Linux) |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu Oracle Linux and Oracle VM Citrix Community Enterprise Linux (CentOS, Alma Linux, Rocky Linux) |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 1 |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Netvoeding | 500 W |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 241 mm |
| Gewicht | 25,8 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3050 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 9144 m |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | Included - HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO Advanced, and HPE OneView Advanced. |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | UEFI Secure Boot and Secure Start support. Intel Software Guard Extensions (SGX) support. Immutable Silicon Root of Trust. Optional Trusted Supply Chain, iLO Security modes, TPM, Chassis Intrusion detection and Bezel Locking kits. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 5x Standard Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 8 SFF supported |
| Gewicht (imperiaal) | 25,8 kg (56.9 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 241 mm (23.6 x 36.1 x 9.49") |