HPE ProLiant DL20 Gen11 E-2414 2.6GHz 4-core 1P 16GB-U 2LFF-NHP 290W PS server 0 GB Rack (1U) Intel® Xeon® 2,6 GHz DDR5-SDRAM
HPE ProLiant DL20 Gen11 E-2414 2.6GHz 4-core 1P 16GB-U 2LFF-NHP 290W PS Server, 2,6 GHz, E-2414, 16 GB, DDR5-SDRAM, 0 GB, Rack (1U)
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
HPE ProLiant DL20 Gen11 E-2414 2.6GHz 4-core 1P 16GB-U 2LFF-NHP 290W PS Server. Processorfamilie: Intel® Xeon®, Frequentie van processor: 2,6 GHz, Processormodel: E-2414. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Geheugenlayout: 1 x 16 GB. Totale opslagcapaciteit: 0 GB, HDD interface: SATA. Netvoeding: 290 W. Type behuizing: Rack (1U)
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 12 MB |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processormodel | E-2414 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| ECC | Ja |
| Opslagmedia | |
| Ondersteunde RAID-controllers | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| Aantal ondersteunde SSD's | 2 |
| Totale opslagcapaciteit | 0 GB |
| HDD interface | SATA |
| RAID support | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 2 |
| Maximale opslagcapaciteit | 8 TB |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Opslagschijf type | None ship standard, 2 LFF supported |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Uitbreidingsslots | Two maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs. |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Prestatie | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | Embedded Trusted Platform Module (TPM) 2.0 enabled by default. For servers shipping to China, the TPM is disabled. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with intelligent provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) (standard) HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced (optional, requires licenses), and HPE Compute Ops Management. Refer to the HPE iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Nee |
| Soort voeding | 1x HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus 290W FIO Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 - 60 Hz |
| Netvoeding | 290 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Beheerfuncties | |
| Beheer op afstand | iLO 6 ASIC |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with intelligent provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) (standard) HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced (optional, requires licenses), and HPE Compute Ops Management. Refer to the HPE iLO 6 User Guide |
| Technische details | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Rack-montage | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | Embedded Trusted Platform Module (TPM) 2.0 enabled by default. For servers shipping to China, the TPM is disabled. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 3x High Performance Fans |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 434,6 mm |
| Hoogte | 43,2 mm |
| Diepte | 382,2 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | Embedded Trusted Platform Module (TPM) 2.0 enabled by default. For servers shipping to China, the TPM is disabled. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 3x High Performance Fans |
| Opslagschijf type | None ship standard, 2 LFF supported |